top of page
Dudak Botoksu Yaptıran Kadın

Yüze Dolgu Uygulamaları

En İyi Görüntünüze Kavuşun

Daha genç ve estetik bir yüzdeki dolgunluğun geri kazanılması, belirsizleşmiş yüz hatlarının yeniden belirginleştirilmesi, yüzdeki hacim kaybından olan kırışıklıkların giderilmesi, ya da daha çıkık elmacık kemiği, burun ile uyumlu bir çene ucu, belirgin bir çene hattına sahip olmak istendiğinde dolgu uygulamaları hızlı ve etkili bir yöntemdir. 

Yüzde fazla veya sarkan bir cildin çözümü olmamakla beraber, hacim kaybı varlığında kaybolan hacmi geri kazandırarak yüzdeki yapıları yükselttiği için bu görünümün düzelmesine de yardımcı olur. Dolgular kalıcı değildir, fakat uygulaması ameliyatlara göre kolay ve tekrarlanabilirdir.

Yüzde dolgu uygulaması öncesinde topikal anestezik kremler kullanılır. Dolgu işlemi bölgeye göre değişmekle birlikte yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında kişi günlük hayatına hemen dönebilir. Dolgu maddesi olarak vücutta da doğal olarak bulunan hyaluronik asit içeren dolgular kullanılır. Dolguların kalıcılığı bölgeden bölgeye ve kişiden kişiye değişmektedir.

bottom of page